Lipiec 11 2020 20:05:34

Strona Główna ˇ Wysokie Odszkodowania
Kontakt
Telefoniczny:
512 994 650
607 620 320

Adresy skrzynek e:mail

windykator.terenowy@gmail.com

odszkodowania48@gmail.com

usługidetektywistyczne@gmail.com

windykator_mazowieckie@op.pl

Adres Pocztowy:
Consulting Sati Artur Długosz
ul. Wolności 54
08-300 Sokołów Podlaski


Firma: Consulting Sati Artur Długosz
Zadzwoń Tereaz
 
Nawigacja
Strona Główna
Wysokie Odszkodowania

Charakterystyka "Windykacji"
Rodzaje windykacji
Skuteczność windykacji
Miękka windykacja
Twarda windykacja
Sposoby prowadzenia egzekucji
Postępowanie egzekucyjne CYWILNE
Egzekucja administracyjna
Orzeczenie Klauzula wyk Tytuł wykonawczy
Roszczenia i Szkoda
Odszkodowania Komunikacyjne I Inne
Usługi Detektywistyczne
Linki Parnerów reklamowych
Windykacja czynszu z umowy najmu lokalu mieszkalnego
Wady i zalety windykacji telefonicznej i terenowej
Skuteczna windykacja - które metody najlepsze?
Kredyty hipoteczne
Kredyty gotówkowe
ROR
WNIOSEK O UMORZENIE POSTĘPOWANIA EGZEKUCYJNEGO
cennik
Księgowość
kredyty dla firm
Faktoring
Elektroniczne postępowanie E-sąd
Dłużnik może pokryć koszty windykacji.
Komornik wróci po latach. Albo windykator terenowy
Odsetki – co o nich wiedzieć wypada?
Opłaty za czynności komorników
 
skuteczna windykacja
Najbardziej "skuteczna windykacja" to - przy całym szacunku dla prawa - działania jak najmniej z prawem związane. Dziś przy sztabach prawników chroniących tyłki dłużnikom żyjącym z "niespłacania długów", ułomnym prawie i - co najważniejsze - świadomości dłużnika, trudno liczyć na efektywną windykację proceduralną.
 
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

arturd77
23/10/2014 08:31
Windykacja terenowa, bezpośrednia.- Twarda egzekucja

 
Windykator - kto to taki
Obecnie wiele banków oraz przedsiębiorstw windykacyjnych poszukuje dla siebie pracowników w charakterze windykatorów terenowych. Nie jest to łatwa praca, ale windykacja terenowa może przynieść też duże zyski. Na czym ona polega? Kto się do niej nadaje? Warto przypatrzeć się temu nieco bliżej. Przede wszystkim należy wskazać, że windykacja terenowa nie ma nic wspólnego z egzekucjami komorniczymi, chociaż pracując jako windykator, będzie można spotkać osoby, które tak uważają i są niezbyt miłe w stosunku do windykatorów. Jednak windykacja terenowa jest głownie czynnością, która ma za zadanie nakłonić dłużnika do spłaty, ale nie poprzez listy czy rozmowy telefoniczne tylko w cztery oczy. Często właśnie dlatego jest ona tak skuteczna i często stosowana. Żeby odnosić sukcesy jako windykator terenowy, trzeba zawsze odznaczać się dużym opanowaniem oraz odpornością na stres, a także umiejętnościami perswazyjnymi i asertywnością. Nie każdy zatem nadaje się do tej pracy, ponieważ często potrzebne są w niej stalowe nerwy.
 
Windykacja długów. Odzyskiwanie długów.
Windykacja długów. Odzyskiwanie długów. Windykacja jest to proces mający na celu odzyskanie wierzytelności. Takie usługi pozwalają na dochodzenie swoich roszczeń zgodnie z obowiązującym prawem. Oferujemy kompleksowe usługi windykacyjne. Firma oferuje swoja pomoc podczas odzyskiwania należności od dłużników, niezależnie od stopnia trudności oraz kwoty długu. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych oraz firm. Gwarantujemy 100% skuteczność oraz pełna satysfakcję klienta.
 
EFL
 
? windykacja terenowa?
W czasach kryzysu kiedy dłużnicy mają wiele zadłużeń większość wierzycieli intensywnie praktykuje kontakt telefoniczny. Dłużnik z wieloma długami z czasem uodparnia się na takie rozmowy. Jeśli tylko jeden z wierzycieli wyśle pracownika na osobiste spotkanie dłużnik spośród wszystkich zadłużeń będzie raczej spłacał dług tego wierzyciela. Dlatego też coraz częściej spotyka się praktyki kontaktu osobistego na stosunkowo wczesnym etapie przeterminowania.
 
Czasem Tak Trzeba!!
.... niedzielna akcja, nie pierwsza w tym roku. Zaznaczam, że nigdy nie uciekamy się do przemocy ale wizyta czterech windykatorów każdy minimum 120 kg żywej wagi robi wrażenie na zatwardziałych dłużnikach. Ten wczorajszy to typowy naciągacz, wszystko ma na żonę i dzieci. Długów o których wiemy ma na łączną kwotę ponad 400 tys. zł. Jednocześnie nie jest w stanie przedstawić własne wierzytelności czyli że jemu też ktoś nie zapłacił, co mogłoby jakoś usprawiedliwiać niepłacenie przez niego długów. No i tak – chłopcy w rozpiętych marynarkach celowo nie zakrywali broni, ale nic nie robili tylko grzecznie zapytali o dług. Facet od razu oddał 5 tys. zł. Resztę to jest jakieś 40 tys. zł. ma wpłacić w przyszły piątek. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Windykatorów było kilku ponieważ czują się wtedy raźniej, gdyż nigdy nie wiadomo jak zareaguje dłużnik a broń nosza oczywiście tylko dla własnego bezpieczeństwa.
 
Windykacja wierzytelności
Dochodzenie swoich roszczeń, nieodzyskanych długów to właśnie windykacja wierzytelności. Chcąc odzyskać swoje należności klient zwraca się do firmy windykacyjnej, która pomaga w zgodnym z prawem procesie windykacyjnym. Na rynku funkcjonuje wiele różnorodnych ofert windykacji. Oferta ta dotyczy usług odzyskiwania długów od stron zadłużonych. Firma gwarantuje skuteczne, rzetelne i szybkie działanie. Dzięki temu klient ma możliwość szybkiej likwidacji poniesionych strat.
Odzyskiwanie długów.
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
FACEBOOK.COM
 
Komornik wróci po latach. Albo windykator terenowy

Komornik wróci po latach. Albo windykator.

Nie zwróciłeś pożyczki koledze, udało Ci się otrzymać kredyt gotówkowy w banku, ale go nie spłaciłeś? Komornik bezskutecznie próbował odzyskać od Ciebie te pieniądze i egzekucję w końcu umorzył, bo nic na siebie oficjalnie nie miałeś? Jeżeli taka lub podobna jest Twoja historia to jeszcze nie myśl i nie ciesz się że masz już spokój. Komornik może wrócić do Ciebie choćby po latach a wtedy może nie być wesoło.

Niektórzy chyba myślą, że umorzenie przez komornika postępowania egzekucyjnego z powodu bezskuteczności jest równoznaczne z umorzeniem długu i wychodzi im na to, ze kredyt albo pożyczka której nie spłacili, okazały się prezentami. Nic bardziej mylnego. Każdy wierzyciel, w tym także bank albo prywatny pożyczkobiorca, po umorzeniu egzekucji przez komornika, może choćby nazajutrz skierować do tegoż samego albo innego komornika wniosek egzekucyjny w tej samej sprawie. I może to robić wielokrotnie, aż do skutku. Oczywiście składanie nazajutrz ponownego wniosku egzekucyjnego raczej nie ma sensu o ile wierzyciel nagle nie dowiedział się o jakimś składniku majątku dłużnika z którego można by prowadzić egzekucję. Każda należność, w tym także kredyt i pożyczka, która jest potwierdzona nakazem albo wyrokiem sądowym przedawnia się dopiero po upływie 10 lat. Jednak za każdym razem gdy wierzyciel skieruje wniosek egzekucyjny do komornika, bieg przedawnienia zostaje przerwany i dopiero gdy postępowanie egzekucyjne zostanie umorzone to znów zacznie biec 10 letni okres przedawnienia. Czyli, taki nakaz zapłaty lub wyrok może być ważny teoretycznie w nieskończoność.

Jeżeli więc ciąży na Tobie zasądzony, bezskutecznie egzekwowany przez komornika dług z tytułu niespłaconego kredytu lub pożyczki prywatnej, to pamiętaj o tym, że komornik może wrócić kiedy tylko Twój wierzyciel przypomni sobie o Tobie i skieruje ponownie do komornika wniosek o wszczęcie egzekucji. Pamiętaj o tym, ze odsetki od kredytu z dnia na dzień narastają, a nie są one niskie. Zarówno w umowie o kredyt jak też w umowie prywatnej pożyczki mogą zostać zastrzeżone maksymalne odsetki których wartość wynosi czterokrotność obowiązującej stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. W dniu pisania niniejszego artykułu wysokość tej stopy to 5%. Maksymalne odsetki wynoszą więc 20%. Załóżmy więc, że właśnie minął termin zwrotu np. krótkoterminowej, udzielonej na okres 30 dni pożyczki w kwocie 20 tys. zł. której kolega udzielił Ci zastrzegając w niej maksymalne odsetki a Ty wiesz, że mu je nie zwrócisz i że komornik z Tobie znanych powodów nie ściągnie tego długu od Ciebie. Wówczas np. za 5 lat Twój dług z tytułu tej pożyczki wraz z narosłymi odsetkami będzie wynosił już nie 20 tys. zł. ale dwa razy więcej - 40 tys. zł. Nie wierzysz, to policz sam, to bardzo proste.

Masz trzy wyjścia. Możesz unikać ponownej egzekucji pożyczki i nie spłacać jej dobrowolnie nawet jeżeli (już) masz taką możliwość finansową. Od tej pory pracujesz tylko na czarno albo za minimalną stawkę która jest wolna od zajęcia komorniczego i wynosi ok. 1.100 zł. brutto. Wszystko kupować na osoby trzecie aby, kiedy komornik nie mógł zlicytować rzeczy posiadanych przez Ciebie. Pieniądze trzymać w przysłowiowej skarpecie i to najlepiej nie u siebie w domu gdyż komornik ma prawo przeszukać wszystkie schowki. Zwłaszcza więc jeśli jesteś osobą młodą i dopiero układasz sobie życie, dobrze się zastanów. Drugie wyjście, to liczyć i mieć nadzieję na to że kolega który udzielił Ci pożyczki, zapomniał o Tobie, machnął ręką, spisał tę pożyczkę na straty. Możesz jednak zdziwić się któregoś dnia gdy komornik zajmie Ci konto w banku, pensję albo samochód, czy mieszkanie, na poczet zapłaty długu np. właśnie dwukrotnie wyższego niż zaciągnięta przez Ciebie 5 lat temu pożyczka, bo z odsetkami . Wierzyciele raczej przypominają sobie o swoich starych dłużnikach szczególnie wówczas gdy ktoś doniesie im jak dobrze dłużnikowi się powodzi albo gdy sami zobaczą dłużnika który wygląda, ze ma się dobrze. Trzecie wyjście, to spłacić pożyczkę jak tylko będziesz miał pieniądze, o ile nie masz teraz. Istnieje jeszcze takie ryzyko, że następnym razem nie przyjdzie do Ciebie komornik ale potężnie zbudowani łysi panowie. Tacy ściągają dług inaczej niż komornik i nie będzie ich interesować to, ze Ty nie masz nic na siebie. Przyjdą, bo kupili dług od Twojego (byłego) kolegi który udzielił Ci pożyczki. Każdy bowiem ma prawo sprzedać taki dług i nie wnikać w to kim jest osoba która dług chce kupić i jakimi metodami będzie dług egzekwować. Sprzedając dług, wierzyciel uwalnia się od odpowiedzialności.

Oczywiście z faktem posiadania długów z tytułu niespłaconych kredytów tudzież pożyczek wiążą się i inne "przyjemności" a przede wszystkim wynikające z figurowania w BIK, BIG (czyli np. Krajowy Rejestr Długów), internetowe giełdy wierzytelności, Rejestr Dłużników Niewypłacalnych. To jednak osobny temat.Informacja gospodarcza
 
BIG
 
KONTROLA Kredytowa
 
Windykator Terenowy, Eksmisja Lokatorów, windykacja czynszu, Skuteczna windykacja w woj.-, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie , małopolskie, mazowieckie, opolskie ,podkarpackie,podlaskie,pomorskie,śląskie,świętokrzyskie,warmińsko-mazurskie,wielkopolskie,zachodniopomorskie - Windykacja terenowa/bezpośrednia.

Prowadzimy Skuteczną windykację!


Oferta firmy: - windykacja terenowa należności, - poszukiwanie i obserwację dłużników, - ustalanie majątku, źródeł dochodu oraz miejsca pobytu dłużnika, -konwój środków pieniężnych na terenie krajów UE, - weryfikacja wiarygodności kontrahenta, jego stanu majątkowego i wypłacalności, weryfikacja dokumentów, - wykrywanie nieuczciwej konkurencji, wykrywanie podsłuchów, - wykrywanie podrabianych znaków towarowych i bezprawnego wykorzystywania, - zbieranie i weryfikacja dowodów w sprawie, - sprawdzenie wspólnika, prezesa zarządu, członka zarządu pod względem prawdomówności i nie działania na szkodę firmy oraz zweryfikujemy prawdziwość składanych dokumentów, - sprawdzanie kandydatów na pracowników, ich kariery zawodowej, karalności, weryfikacji świadectw szkolnych i zaświadczeń o ukończonych kursach oraz przedstawionych referencji, - Kontrola pracownika, wykrywanie przestępstw pracowniczych, kontrola wykorzystania zwolnienia lekarskiego , wykrywanie pracy dodatkowej w czasie godzin pracy - sprawdzanie wiarygodności informacji dotyczących wypadkom w pracy, w drodze do pracy i do domu, sprawdzenie i weryfikacja doznania ciężkich uszkodzeń ciała - usługa tajemniczy klient - szkolenia - outsourcing - wykrywanie zdrady małżeńskiej, partnera i partnerki, - ustalenie (zaprzeczenie) ojcostwa, badanie pokrewieństwa (rodzice, rodzeństwo), - doradztwo w przygotowywaniu dokumentów finansowych, spadkowych itp. - doradztwo w doborze zabezpieczenia majątku, ruchomości, - sprawdzenie i kontrola niani, gospodyni domowej lub opiekunki starszej osoby oraz doradztwo w zakresie ich rekrutacji, - sprawdzenie i kontrola bezpieczeństwa dziecka, - ustalanie sprawców (zapobieganie) złośliwego niepokojenia (stalkingu), zniesławienia czy oszczerstwa (także w Internecie), - rozpoznawanie i przeciwdziałanie zagrożeniom, - inne, nietypowe.

marketingowo.comSuper pozycjonowanieKatalog Stron wwwZielonyKatalog.netKatalog Firm Firmowy.com.plJednym z elementów procesu windykacji może być wizyta negocjatora terenowego lub działania detektywistyczne w miejscu zamieszkania, pobytu lub pracy dłużnika. W trakcie wizyty mogą zostać ustalone warunki spłaty zadłużenia, zostać podpisana ugoda lub dokonany odbiór gotówki czy przedmiotu zabezpieczenia. Składając zlecenie klient każdorazowo określa indywidualny zakres działań podejmowanych przez negocjatora terenowego oraz sposób raportowania. windykacja terenowa to skuteczne rozwiązanie Złota rączka-Pogotowie Techniczne
Powered by PHP Fusion v6.01.6 © 2003-2005

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie