Lipiec 11 2020 19:55:39

Strona Główna ˇ Wysokie Odszkodowania
Kontakt
Telefoniczny:
512 994 650
607 620 320

Adresy skrzynek e:mail

windykator.terenowy@gmail.com

odszkodowania48@gmail.com

usługidetektywistyczne@gmail.com

windykator_mazowieckie@op.pl

Adres Pocztowy:
Consulting Sati Artur Długosz
ul. Wolności 54
08-300 Sokołów Podlaski


Firma: Consulting Sati Artur Długosz
Zadzwoń Tereaz
 
Nawigacja
Strona Główna
Wysokie Odszkodowania

Charakterystyka "Windykacji"
Rodzaje windykacji
Skuteczność windykacji
Miękka windykacja
Twarda windykacja
Sposoby prowadzenia egzekucji
Postępowanie egzekucyjne CYWILNE
Egzekucja administracyjna
Orzeczenie Klauzula wyk Tytuł wykonawczy
Roszczenia i Szkoda
Odszkodowania Komunikacyjne I Inne
Usługi Detektywistyczne
Linki Parnerów reklamowych
Windykacja czynszu z umowy najmu lokalu mieszkalnego
Wady i zalety windykacji telefonicznej i terenowej
Skuteczna windykacja - które metody najlepsze?
Kredyty hipoteczne
Kredyty gotówkowe
ROR
WNIOSEK O UMORZENIE POSTĘPOWANIA EGZEKUCYJNEGO
cennik
Księgowość
kredyty dla firm
Faktoring
Elektroniczne postępowanie E-sąd
Dłużnik może pokryć koszty windykacji.
Komornik wróci po latach. Albo windykator terenowy
Odsetki – co o nich wiedzieć wypada?
Opłaty za czynności komorników
 
skuteczna windykacja
Najbardziej "skuteczna windykacja" to - przy całym szacunku dla prawa - działania jak najmniej z prawem związane. Dziś przy sztabach prawników chroniących tyłki dłużnikom żyjącym z "niespłacania długów", ułomnym prawie i - co najważniejsze - świadomości dłużnika, trudno liczyć na efektywną windykację proceduralną.
 
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

arturd77
23/10/2014 08:31
Windykacja terenowa, bezpośrednia.- Twarda egzekucja

 
Windykator - kto to taki
Obecnie wiele banków oraz przedsiębiorstw windykacyjnych poszukuje dla siebie pracowników w charakterze windykatorów terenowych. Nie jest to łatwa praca, ale windykacja terenowa może przynieść też duże zyski. Na czym ona polega? Kto się do niej nadaje? Warto przypatrzeć się temu nieco bliżej. Przede wszystkim należy wskazać, że windykacja terenowa nie ma nic wspólnego z egzekucjami komorniczymi, chociaż pracując jako windykator, będzie można spotkać osoby, które tak uważają i są niezbyt miłe w stosunku do windykatorów. Jednak windykacja terenowa jest głownie czynnością, która ma za zadanie nakłonić dłużnika do spłaty, ale nie poprzez listy czy rozmowy telefoniczne tylko w cztery oczy. Często właśnie dlatego jest ona tak skuteczna i często stosowana. Żeby odnosić sukcesy jako windykator terenowy, trzeba zawsze odznaczać się dużym opanowaniem oraz odpornością na stres, a także umiejętnościami perswazyjnymi i asertywnością. Nie każdy zatem nadaje się do tej pracy, ponieważ często potrzebne są w niej stalowe nerwy.
 
Windykacja długów. Odzyskiwanie długów.
Windykacja długów. Odzyskiwanie długów. Windykacja jest to proces mający na celu odzyskanie wierzytelności. Takie usługi pozwalają na dochodzenie swoich roszczeń zgodnie z obowiązującym prawem. Oferujemy kompleksowe usługi windykacyjne. Firma oferuje swoja pomoc podczas odzyskiwania należności od dłużników, niezależnie od stopnia trudności oraz kwoty długu. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych oraz firm. Gwarantujemy 100% skuteczność oraz pełna satysfakcję klienta.
 
EFL
 
? windykacja terenowa?
W czasach kryzysu kiedy dłużnicy mają wiele zadłużeń większość wierzycieli intensywnie praktykuje kontakt telefoniczny. Dłużnik z wieloma długami z czasem uodparnia się na takie rozmowy. Jeśli tylko jeden z wierzycieli wyśle pracownika na osobiste spotkanie dłużnik spośród wszystkich zadłużeń będzie raczej spłacał dług tego wierzyciela. Dlatego też coraz częściej spotyka się praktyki kontaktu osobistego na stosunkowo wczesnym etapie przeterminowania.
 
Czasem Tak Trzeba!!
.... niedzielna akcja, nie pierwsza w tym roku. Zaznaczam, że nigdy nie uciekamy się do przemocy ale wizyta czterech windykatorów każdy minimum 120 kg żywej wagi robi wrażenie na zatwardziałych dłużnikach. Ten wczorajszy to typowy naciągacz, wszystko ma na żonę i dzieci. Długów o których wiemy ma na łączną kwotę ponad 400 tys. zł. Jednocześnie nie jest w stanie przedstawić własne wierzytelności czyli że jemu też ktoś nie zapłacił, co mogłoby jakoś usprawiedliwiać niepłacenie przez niego długów. No i tak – chłopcy w rozpiętych marynarkach celowo nie zakrywali broni, ale nic nie robili tylko grzecznie zapytali o dług. Facet od razu oddał 5 tys. zł. Resztę to jest jakieś 40 tys. zł. ma wpłacić w przyszły piątek. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Windykatorów było kilku ponieważ czują się wtedy raźniej, gdyż nigdy nie wiadomo jak zareaguje dłużnik a broń nosza oczywiście tylko dla własnego bezpieczeństwa.
 
Windykacja wierzytelności
Dochodzenie swoich roszczeń, nieodzyskanych długów to właśnie windykacja wierzytelności. Chcąc odzyskać swoje należności klient zwraca się do firmy windykacyjnej, która pomaga w zgodnym z prawem procesie windykacyjnym. Na rynku funkcjonuje wiele różnorodnych ofert windykacji. Oferta ta dotyczy usług odzyskiwania długów od stron zadłużonych. Firma gwarantuje skuteczne, rzetelne i szybkie działanie. Dzięki temu klient ma możliwość szybkiej likwidacji poniesionych strat.
Odzyskiwanie długów.
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
FACEBOOK.COM
 
Skuteczna windykacja - które metody najlepsze?

Niemal każdy przedsiębiorca, w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą znalazł się w sytuacji, w której jego kontrahent nie zapłacił za nabyte towary lub usługi. Zwykle również jest tak, że wierzyciel nie podejmuje od razu czynności windykacyjnych dając wiarę zapewnieniom o rychłej zapłacie, lub ogranicza się do tzw. miękkiej windykacji wysyłając ponaglenia i wezwania do zapłaty, lub ujawniając informację o długu w biurze informacji gospodarczej lub rejestrze dłużników niewypłacalnych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Czynności te zazwyczaj odnoszą skutek jeżeli dłużnik zwleka z regulowaniem zobowiązania, chociaż ma możliwości zapłaty i nie kwestionuje zasadności roszczenia wierzyciela.

W przeciwnym wypadku, dopiero po upływie kliku albo kilkunastu miesięcy wysyłania wezwań i monitów, nierzadko na granicy terminu przedawnienia, wierzyciel decyduje się na skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego i dalej egzekucyjnego. Wówczas, często okazuje się, że nieregulowanie zobowiązania było objawem większych kłopotów finansowych dłużnika, który nie ma już majątku nadającego się do egzekucji, co w praktyce uniemożliwia odzyskanie należności.

Oczywistym zatem wydaje się, że w zakresie windykacji istotną jest szybkość działania - im wcześniej wierzyciel uzyska tytuł wykonawczy i przekaże sprawę komornikowi, tym większe są szanse zaspokojenia. Jakie zatem są skuteczne metody windykacji należności?

Przede wszystkim należy zacząć od skrócenia czasu oczekiwania na zapłatę jeżeli wezwania nie odniosły żadnego skutku. Pożądany efekt w postaci zapłaty może wtedy przynieść wezwanie wysłane w imieniu wierzyciela przez kancelarię prawną lub firmę windykacyjną, z zagrożeniem, że w przypadku braku zapłaty sprawa zostanie skierowana do sądu. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie firmy windykacyjne współpracują z adwokatem lub radcą prawnym, zatem ich działania ograniczają się często jedynie do opisanej na wstępie miękkiej windykacji, która, jak wskazano, nie zawsze bywa skuteczna.

Kolejnym etapem jest wybór drogi sądowej. Obecnie wierzyciel może wybrać pomiędzy wystąpieniem z powództwem do e-Sądu w postępowaniu elektronicznym, a wystąpieniem z powództwem w trybie zwykłym.

Atutem postępowania przed tzw. e-Sądem przede wszystkim miała być i początkowo była szybkość uzyskania nakazu zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym, spowodowana tym, że pozew składa się drogą elektroniczną, za pośrednictwem strony internetowej, a także tym, że pozew w tym postępowaniu nie wymaga załączania dowodów. Jednakże, w związku z wielością spraw wnoszonych do e-Sądu, czas oczekiwania na nakaz zapłaty wydany w elektronicznym postępowaniu upominawczym jest w praktyce taki sam jak w trybie zwykłym.

Nadto, w przypadku wniesienia przez pozwanego sprzeciwu, nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym traci moc, a sprawa przekazywana przez e-Sąd do ogólnie właściwego sądu zwykłego, który dopiero wzywa strony do uzupełnienia pozwu i sprzeciwu, przez złożenie załączników i dalej prowadzi proces według przepisów ogólnych. Wobec tego, w przypadku wniesienia przez dłużnika sprzeciwu, elektroniczne postępowanie upominawcze, trwa dłużej, co dla wierzyciela nie jest korzystnym rozwiązaniem.

Sąd rozpoznający pozew o zapłatę w trybie zwykłym może wydać nakaz zapłaty bądź w postępowaniu upominawczym, bądź w nakazowym. Uzyskanie nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym jest rozwiązaniem korzystniejszym dla wierzyciela albowiem stanowi on zarazem tytuł zabezpieczenia, co oznacza, iż od momentu jego wydania sprawę można skierować bezpośrednio do komornika, który zabezpieczy zgłoszone w pozwie roszczenie. Takich możliwości nie daje nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym.

Oczywiście wszystkie opisane wyżej rodzaje nakazów zapłaty, po uprawomocnieniu się stanowią tytuły egzekucyjne, które po nadaniu im klauzuli wykonalności przez sąd stanowią podstawę wszczęcia postępowania egzekucyjnego przez komornika sądowego. Jednakże w praktyce, czas oczekiwania na uprawomocnienie się nakazu i nadanie mu klauzuli wykonalności, od momentu doręczenia, może trwać nawet do dwóch miesięcy, w którym to czasie, w przypadku postępowania nakazowego, komornik może już poszukiwać majątku dłużnika i go zabezpieczyć.

Z powyższych względów rozpoznanie przez sąd sprawy w postępowaniu nakazowym jest oczywiście korzystniejsze z punktu widzenia wierzyciela.

Z uwagi na wyżej opisane uprawnienia powoda wynikające z otrzymania nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym, sąd wydaje ten nakaz jedynie w nie budzących wątpliwości przypadkach - na podstawie dokumentów enumeratywnie wymienionych w ustawie. Wbrew pozorom jednak stawiane przez ustawodawcę wymogi nie są szczególnie rygorystyczne. Niejednokrotnie przedsiębiorcy w związku z normalnym dokumentowaniem transakcji prowadzonego przez nich przedsiębiorstwa, bezwiednie gromadzą wymaganą dokumentację, której nie składają w sądzie, lub mogliby to czynić wprowadzając drobne zmiany w sposobie dokumentowania swej działalności.

Nasuwa się zatem wniosek, że o ściągalność przyszłych wierzytelności przedsiębiorstwa należy zadbać jeszcze zanim staną się one wymagalne, przez należyte ich udokumentowanie. W przypadku ewentualnego braku zapłaty pozwoli to na podjęcie szybkich działań zwiększających szanse odzyskania pieniędzy.

Money.pl

Informacja gospodarcza
 
BIG
 
KONTROLA Kredytowa
 
Windykator Terenowy, Eksmisja Lokatorów, windykacja czynszu, Skuteczna windykacja w woj.-, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie , małopolskie, mazowieckie, opolskie ,podkarpackie,podlaskie,pomorskie,śląskie,świętokrzyskie,warmińsko-mazurskie,wielkopolskie,zachodniopomorskie - Windykacja terenowa/bezpośrednia.

Prowadzimy Skuteczną windykację!


Oferta firmy: - windykacja terenowa należności, - poszukiwanie i obserwację dłużników, - ustalanie majątku, źródeł dochodu oraz miejsca pobytu dłużnika, -konwój środków pieniężnych na terenie krajów UE, - weryfikacja wiarygodności kontrahenta, jego stanu majątkowego i wypłacalności, weryfikacja dokumentów, - wykrywanie nieuczciwej konkurencji, wykrywanie podsłuchów, - wykrywanie podrabianych znaków towarowych i bezprawnego wykorzystywania, - zbieranie i weryfikacja dowodów w sprawie, - sprawdzenie wspólnika, prezesa zarządu, członka zarządu pod względem prawdomówności i nie działania na szkodę firmy oraz zweryfikujemy prawdziwość składanych dokumentów, - sprawdzanie kandydatów na pracowników, ich kariery zawodowej, karalności, weryfikacji świadectw szkolnych i zaświadczeń o ukończonych kursach oraz przedstawionych referencji, - Kontrola pracownika, wykrywanie przestępstw pracowniczych, kontrola wykorzystania zwolnienia lekarskiego , wykrywanie pracy dodatkowej w czasie godzin pracy - sprawdzanie wiarygodności informacji dotyczących wypadkom w pracy, w drodze do pracy i do domu, sprawdzenie i weryfikacja doznania ciężkich uszkodzeń ciała - usługa tajemniczy klient - szkolenia - outsourcing - wykrywanie zdrady małżeńskiej, partnera i partnerki, - ustalenie (zaprzeczenie) ojcostwa, badanie pokrewieństwa (rodzice, rodzeństwo), - doradztwo w przygotowywaniu dokumentów finansowych, spadkowych itp. - doradztwo w doborze zabezpieczenia majątku, ruchomości, - sprawdzenie i kontrola niani, gospodyni domowej lub opiekunki starszej osoby oraz doradztwo w zakresie ich rekrutacji, - sprawdzenie i kontrola bezpieczeństwa dziecka, - ustalanie sprawców (zapobieganie) złośliwego niepokojenia (stalkingu), zniesławienia czy oszczerstwa (także w Internecie), - rozpoznawanie i przeciwdziałanie zagrożeniom, - inne, nietypowe.

marketingowo.comSuper pozycjonowanieKatalog Stron wwwZielonyKatalog.netKatalog Firm Firmowy.com.plJednym z elementów procesu windykacji może być wizyta negocjatora terenowego lub działania detektywistyczne w miejscu zamieszkania, pobytu lub pracy dłużnika. W trakcie wizyty mogą zostać ustalone warunki spłaty zadłużenia, zostać podpisana ugoda lub dokonany odbiór gotówki czy przedmiotu zabezpieczenia. Składając zlecenie klient każdorazowo określa indywidualny zakres działań podejmowanych przez negocjatora terenowego oraz sposób raportowania. windykacja terenowa to skuteczne rozwiązanie Złota rączka-Pogotowie Techniczne
Powered by PHP Fusion v6.01.6 © 2003-2005

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie