Lipiec 11 2020 20:27:07

Strona Główna ˇ Wysokie Odszkodowania
Kontakt
Telefoniczny:
512 994 650
607 620 320

Adresy skrzynek e:mail

windykator.terenowy@gmail.com

odszkodowania48@gmail.com

usługidetektywistyczne@gmail.com

windykator_mazowieckie@op.pl

Adres Pocztowy:
Consulting Sati Artur Długosz
ul. Wolności 54
08-300 Sokołów Podlaski


Firma: Consulting Sati Artur Długosz
Zadzwoń Tereaz
 
Nawigacja
Strona Główna
Wysokie Odszkodowania

Charakterystyka "Windykacji"
Rodzaje windykacji
Skuteczność windykacji
Miękka windykacja
Twarda windykacja
Sposoby prowadzenia egzekucji
Postępowanie egzekucyjne CYWILNE
Egzekucja administracyjna
Orzeczenie Klauzula wyk Tytuł wykonawczy
Roszczenia i Szkoda
Odszkodowania Komunikacyjne I Inne
Usługi Detektywistyczne
Linki Parnerów reklamowych
Windykacja czynszu z umowy najmu lokalu mieszkalnego
Wady i zalety windykacji telefonicznej i terenowej
Skuteczna windykacja - które metody najlepsze?
Kredyty hipoteczne
Kredyty gotówkowe
ROR
WNIOSEK O UMORZENIE POSTĘPOWANIA EGZEKUCYJNEGO
cennik
Księgowość
kredyty dla firm
Faktoring
Elektroniczne postępowanie E-sąd
Dłużnik może pokryć koszty windykacji.
Komornik wróci po latach. Albo windykator terenowy
Odsetki – co o nich wiedzieć wypada?
Opłaty za czynności komorników
 
skuteczna windykacja
Najbardziej "skuteczna windykacja" to - przy całym szacunku dla prawa - działania jak najmniej z prawem związane. Dziś przy sztabach prawników chroniących tyłki dłużnikom żyjącym z "niespłacania długów", ułomnym prawie i - co najważniejsze - świadomości dłużnika, trudno liczyć na efektywną windykację proceduralną.
 
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

arturd77
23/10/2014 08:31
Windykacja terenowa, bezpośrednia.- Twarda egzekucja

 
Windykator - kto to taki
Obecnie wiele banków oraz przedsiębiorstw windykacyjnych poszukuje dla siebie pracowników w charakterze windykatorów terenowych. Nie jest to łatwa praca, ale windykacja terenowa może przynieść też duże zyski. Na czym ona polega? Kto się do niej nadaje? Warto przypatrzeć się temu nieco bliżej. Przede wszystkim należy wskazać, że windykacja terenowa nie ma nic wspólnego z egzekucjami komorniczymi, chociaż pracując jako windykator, będzie można spotkać osoby, które tak uważają i są niezbyt miłe w stosunku do windykatorów. Jednak windykacja terenowa jest głownie czynnością, która ma za zadanie nakłonić dłużnika do spłaty, ale nie poprzez listy czy rozmowy telefoniczne tylko w cztery oczy. Często właśnie dlatego jest ona tak skuteczna i często stosowana. Żeby odnosić sukcesy jako windykator terenowy, trzeba zawsze odznaczać się dużym opanowaniem oraz odpornością na stres, a także umiejętnościami perswazyjnymi i asertywnością. Nie każdy zatem nadaje się do tej pracy, ponieważ często potrzebne są w niej stalowe nerwy.
 
Windykacja długów. Odzyskiwanie długów.
Windykacja długów. Odzyskiwanie długów. Windykacja jest to proces mający na celu odzyskanie wierzytelności. Takie usługi pozwalają na dochodzenie swoich roszczeń zgodnie z obowiązującym prawem. Oferujemy kompleksowe usługi windykacyjne. Firma oferuje swoja pomoc podczas odzyskiwania należności od dłużników, niezależnie od stopnia trudności oraz kwoty długu. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych oraz firm. Gwarantujemy 100% skuteczność oraz pełna satysfakcję klienta.
 
EFL
 
? windykacja terenowa?
W czasach kryzysu kiedy dłużnicy mają wiele zadłużeń większość wierzycieli intensywnie praktykuje kontakt telefoniczny. Dłużnik z wieloma długami z czasem uodparnia się na takie rozmowy. Jeśli tylko jeden z wierzycieli wyśle pracownika na osobiste spotkanie dłużnik spośród wszystkich zadłużeń będzie raczej spłacał dług tego wierzyciela. Dlatego też coraz częściej spotyka się praktyki kontaktu osobistego na stosunkowo wczesnym etapie przeterminowania.
 
Czasem Tak Trzeba!!
.... niedzielna akcja, nie pierwsza w tym roku. Zaznaczam, że nigdy nie uciekamy się do przemocy ale wizyta czterech windykatorów każdy minimum 120 kg żywej wagi robi wrażenie na zatwardziałych dłużnikach. Ten wczorajszy to typowy naciągacz, wszystko ma na żonę i dzieci. Długów o których wiemy ma na łączną kwotę ponad 400 tys. zł. Jednocześnie nie jest w stanie przedstawić własne wierzytelności czyli że jemu też ktoś nie zapłacił, co mogłoby jakoś usprawiedliwiać niepłacenie przez niego długów. No i tak – chłopcy w rozpiętych marynarkach celowo nie zakrywali broni, ale nic nie robili tylko grzecznie zapytali o dług. Facet od razu oddał 5 tys. zł. Resztę to jest jakieś 40 tys. zł. ma wpłacić w przyszły piątek. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Windykatorów było kilku ponieważ czują się wtedy raźniej, gdyż nigdy nie wiadomo jak zareaguje dłużnik a broń nosza oczywiście tylko dla własnego bezpieczeństwa.
 
Windykacja wierzytelności
Dochodzenie swoich roszczeń, nieodzyskanych długów to właśnie windykacja wierzytelności. Chcąc odzyskać swoje należności klient zwraca się do firmy windykacyjnej, która pomaga w zgodnym z prawem procesie windykacyjnym. Na rynku funkcjonuje wiele różnorodnych ofert windykacji. Oferta ta dotyczy usług odzyskiwania długów od stron zadłużonych. Firma gwarantuje skuteczne, rzetelne i szybkie działanie. Dzięki temu klient ma możliwość szybkiej likwidacji poniesionych strat.
Odzyskiwanie długów.
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
FACEBOOK.COM
 
Wady i zalety windykacji telefonicznej i terenowej
Windykacja - z łaciny "vindicatio" - oznacza zemstę, obronę konieczną oraz roszczenie. Z biegiem lat słowo, a raczej jego rozumienie, ewoluowało i nabrało innego sensu. Teraz można wyczytać, że windykacja to dochodzenie roszczenia. Taka definicja jest zgodna z dzisiejszymi realiami. W Polsce nieliczne przedsiębiorstwa nie miały nic wspólnego z windykacją bądź jako klient, bądź jako dłużnik.

Wojciech Lasoń - W dzisiejszych czasach windykacja jest naturalnym narzędziem mobilizowania odbiorców do terminowego płacenia zobowiązań, co w dalszym postępowaniu ma duży wpływ na płynność finansową, a w konsekwencji może warunkować rozwój przedsiębiorstwa.
Proces windykacji jest obecnie niezbędnym i pomocnym elementem funkcjonowania w gospodarce rynkowej. Musi być on szczegółowo zaplanowany i realizowany w zgodzie z polskim prawem.
W ostatnich latach windykacja przeszła ogromną ewolucję. Jest to efekt postępu teleinformatycznego, jak również konieczność wynikająca z faktu, że sami dłużnicy poznali sposoby działania windykatorów i w obecnych czasach „oczekują” czegoś nowego.

Jak zaczynamy?
W pierwszej kolejności należy rozpoznać sytuację dłużnika i zdobyć na jego temat maksymalnie dużo informacji.
Pomocne będą narzędzia teleinformatyczne oraz zgromadzona wiedza, konieczna do przeprowadzenia profesjonalnego procesu przy użyciu odpowiedniego narzędzia.
Wachlarz jest bardzo szeroki: począwszy od telefonu, poprzez e-mail, sms, list, faks, a kończąc na wizycie w siedzibie dłużnika.
Szczególną uwagę zwrócimy na pierwszy oraz ostatni element. Doświadczony specjalista ma możliwość poprzez samą tylko rozmowę ustalić niezbędne fakty, które w konsekwencji doprowadzą do sukcesu, czyli spłaty należności.
W trakcie rozmowy telefonicznej ważne są takie elementy jak: kontrolowanie rozmowy, odpowiednia tonacja wypowiedzi oraz umiejętność zadawania pytań
. W ten sposób można windykować wszelkie należności bez podziału na kwoty roszczenia czy rodzaj zaległości.
Niestety istnieje ryzyko, że nie będziemy posiadać numeru telefonu dłużnika, bądź będzie unikać rozmowy z nami.
W trakcie rozmowy nie ustalimy także faktycznej sytuacji dłużnika, jego kondycji finansowej, nie sprawdzimy naocznie stanu zastanego, a wszystko zostanie nam przedstawione w taki sposób, jak chce zrobić to dłużnik.
Rozmowa telefoniczna daje tylko około 45 proc. możliwości pełnej konwersacji, gdyż najważniejsze są jednak naoczne obserwacje zachowania przeciwnika, czyli umiejętność czytania mowy ciała.
Taką możliwość mamy tylko podczas spotkania z dłużnikiem.

Wizyta u dłużnika
Wizyta u dłużnika to nic innego jak wizja lokalna - widzimy firmę, jej wygląd, klientów, pracowników, czasem stany magazynowe, urządzenia no i wreszcie samego dłużnika.
Kto jedzie do dłużnika? Bezsprzecznie osoba w tym celu gruntownie przeszkolona i z bagażem doświadczeń w tej dziedzinie. Wyróżniamy kilka modeli windykacji terenowej.

Model 1
Na wizytę jedzie osoba współpracująca, która otrzymuje na nią konkretne zlecenie. Windykator najczęściej pojawia się u dłużnika tylko raz, stara się zobaczyć, usłyszeć, dowiedzieć jak najwięcej oraz doprowadzić do spotkania z kompetentną osobą, podpisać stosowne zobowiązania spłat. Raportuje do osoby, zlecającej wizytę i czeka na spłaty gdyż, to warunkuje jego potencjalne przychody.
Cały ciężar monitorowania spłat oraz dalszego prowadzenia sprawy spada na specjalistę zlecającego wizytę.
Ten model, jak każdy następny ma swoje wady - osoba wizytująca nie utożsamia się ze sprawą, gdyż pełni tylko funkcję posłańca, nie prowadzi jej dalej, i często jest związana ze zleceniodawcą umową cywilno - prawną, która jest „luźną” formą zatrudnienia.
Zaletą tego modelu jest to, że zleceniodawca ponosi tylko faktyczne koszty związane z konkretnymi wizytacjami.
Gdy ich nie ma, koszty są bliskie zera. Zleceniobiorca natomiast może świadczyć równolegle usługi dla innego zleceniodawcy o ile zezwala na to umowa.

Model 2
Wizytę „kieruje w teren” specjalista stacjonarny i od tego momentu sprawę przejmuje windykator terenowy. Plusy - do niego trafiają tylko trudne sprawy, które nie mogą być spłacone z poziomu biura z użyciem telefonu i pisma.
To oszczędność dla kosztów ewentualnych wyjazdów do sprawy, które spłacą się za pośrednictwem negocjacji telefonicznych prowadzonych przez specjalistę stacjonarnego.
Windykator terenowy prowadzi sprawę do końca, więc utożsamia się z wierzycielem i dłużnikiem, co ułatwia kontakty.
Ilość powtórzeń wizyt jest teoretycznie nieograniczona. Dłużnik widzi, że sprawa trafiła do innej - nowej osoby, być może piętro wyżej bądź krok bliżej do postępowania sądowego.
Nie zna jej i nie wie, czego może się po niej spodziewać, jakie ma możliwości. Czuje się mniej pewnie stojąc twarzą w twarz z pracownikiem windykacji, nie może manewrować w temacie terminów spłat i własnych możliwości.
Minusem takiej sytuacji jest szum informacyjny, który może sprawić, że specjalista stacjonarny przekaże mało precyzyjne bądź niepełne dane, mogące doprowadzić finalnie do fiaska czy wydłużenia postępowania windykacyjnego.

Model 3
Wizytę zleca specjalista stacjonarny do windykatora terenowego i od tego momentu sprawa prowadzona jest wspólnie. Takie rozwiązanie ma swoje zalety - sprawa obsługiwana jest kompleksowo, nie ma niedomówień, ilość wizyt u jednego dłużnika nie jest ograniczona.
Wada tego modelu to fakt solidarnej odpowiedzialności, czyli „nie ma winnego” w razie błędu w toku postępowania oraz to, że od momentu wizyty koszty związane z obsługą praktycznie się podwajają.
Problem może polegać także na niezorientowaniu klienta, która osoba jest odpowiedzialna i do kogo zwrócić się z zapytaniem.

Model 4
Osoba prowadząca sprawę może w każdej chwili pojechać do dłużnika, bez konieczności jej przekazywania.
Takie rozwiązanie jest najbardziej komfortowe dla klienta, ponieważ nie ma on wątpliwości, do kogo w razie potrzeby zwrócić się z zapytaniem.
Specjalista windykator zna sprawę i prowadzi ją od początku do końca, jest osobą w pełni zorientowaną co do oczekiwań klienta i możliwości dłużnika. Ilość wizyt nie jest ograniczona. Windykator w momencie, gdy dochodzi do wniosku, że wizyta jest konieczna, udaje się do dłużnika, negocjuje z nim spłaty oraz określa stan faktyczny - zastany.
Wizyty odbywają się w najlepszym według specjalisty momencie. Nie ma zwłoki powstałej podczas tworzenia zamówienia i jego realizacji.
Usługa jest praktycznie natychmiastowa i następuje w momencie podjęcia decyzji o konieczności spotkania - wizyty.
Pewnym dyskomfortem takiego modelu jest to, że specjaliści ze względów ekonomicznych powinni być rozmieszczeni w oddziałach firmy - tak, by teren działania, jaki obsługują był relatywnie blisko.
Sprawy w tym przypadku są przypisywane do danego specjalisty pracującego na danym obszarze, rejestrowane są terytorialnie.
Minusem tego rozwiązania jest fakt, że specjalista obsługuje przez telefon sprawy nie wymagające wizyty oraz te przeznaczone do wizytacji, czyli ilość spraw, jakie może obsłużyć jest ograniczona.

Spłata a realia
Nie ma złotego środka na windykację, można się pokusić o stwierdzenie: ilu dłużników tyle metod i możliwości na windykowanie.
Niejednokrotnie wystarczy tylko jeden telefon i monit by „przypomnieć” dłużnikowi o spłatach.
Zdarza się, że wykorzystując wszelkie dostępne metody i środki „perswazji” postępowanie windykacyjne kończy się fiaskiem.
Związane jest to przede wszystkim z możliwościami finansowymi dłużnika oraz jego odpornością psychiczną w kwestii posiadanych zobowiązań wpływających na jego wizerunek i współpracę z kontrahentami.
Jednak biorąc pod uwagę aspekty ekonomiczny i praktyczny, model czwarty daje największe możliwości, a co za tym idzie przynosi wymierne efekty w polubownym postępowaniu windykacyjnym.
W pełni wykorzystuje dostępne i zgodne z prawem polskim narzędzia, jakie przez ostatnie lata udało się firmom zebrać.
Szczególnie istotne jest to, że w tym modelu specjalista terenowy szybko może zweryfikować sytuację finansową dłużnika.
Korzystna odległość od siedziby firmy do siedziby dłużnika pozwala na częste wizyty, nie pociągające za sobą zbyt dużych kosztów, a gdy zaistnieje taka potrzeba można prowadzić windykację telefoniczną.
Obecnie wydaje się, że optymalny model windykacyjny to ten, który zawiera w sobie obie formy windykacji - telefoniczną i terenową.
Autor jest kierownikiem ds. windykacji komercyjnej i zagranicznej Coface Źródło: Gazeta Finansowa
Informacja gospodarcza
 
BIG
 
KONTROLA Kredytowa
 
Windykator Terenowy, Eksmisja Lokatorów, windykacja czynszu, Skuteczna windykacja w woj.-, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie , małopolskie, mazowieckie, opolskie ,podkarpackie,podlaskie,pomorskie,śląskie,świętokrzyskie,warmińsko-mazurskie,wielkopolskie,zachodniopomorskie - Windykacja terenowa/bezpośrednia.

Prowadzimy Skuteczną windykację!


Oferta firmy: - windykacja terenowa należności, - poszukiwanie i obserwację dłużników, - ustalanie majątku, źródeł dochodu oraz miejsca pobytu dłużnika, -konwój środków pieniężnych na terenie krajów UE, - weryfikacja wiarygodności kontrahenta, jego stanu majątkowego i wypłacalności, weryfikacja dokumentów, - wykrywanie nieuczciwej konkurencji, wykrywanie podsłuchów, - wykrywanie podrabianych znaków towarowych i bezprawnego wykorzystywania, - zbieranie i weryfikacja dowodów w sprawie, - sprawdzenie wspólnika, prezesa zarządu, członka zarządu pod względem prawdomówności i nie działania na szkodę firmy oraz zweryfikujemy prawdziwość składanych dokumentów, - sprawdzanie kandydatów na pracowników, ich kariery zawodowej, karalności, weryfikacji świadectw szkolnych i zaświadczeń o ukończonych kursach oraz przedstawionych referencji, - Kontrola pracownika, wykrywanie przestępstw pracowniczych, kontrola wykorzystania zwolnienia lekarskiego , wykrywanie pracy dodatkowej w czasie godzin pracy - sprawdzanie wiarygodności informacji dotyczących wypadkom w pracy, w drodze do pracy i do domu, sprawdzenie i weryfikacja doznania ciężkich uszkodzeń ciała - usługa tajemniczy klient - szkolenia - outsourcing - wykrywanie zdrady małżeńskiej, partnera i partnerki, - ustalenie (zaprzeczenie) ojcostwa, badanie pokrewieństwa (rodzice, rodzeństwo), - doradztwo w przygotowywaniu dokumentów finansowych, spadkowych itp. - doradztwo w doborze zabezpieczenia majątku, ruchomości, - sprawdzenie i kontrola niani, gospodyni domowej lub opiekunki starszej osoby oraz doradztwo w zakresie ich rekrutacji, - sprawdzenie i kontrola bezpieczeństwa dziecka, - ustalanie sprawców (zapobieganie) złośliwego niepokojenia (stalkingu), zniesławienia czy oszczerstwa (także w Internecie), - rozpoznawanie i przeciwdziałanie zagrożeniom, - inne, nietypowe.

marketingowo.comSuper pozycjonowanieKatalog Stron wwwZielonyKatalog.netKatalog Firm Firmowy.com.plJednym z elementów procesu windykacji może być wizyta negocjatora terenowego lub działania detektywistyczne w miejscu zamieszkania, pobytu lub pracy dłużnika. W trakcie wizyty mogą zostać ustalone warunki spłaty zadłużenia, zostać podpisana ugoda lub dokonany odbiór gotówki czy przedmiotu zabezpieczenia. Składając zlecenie klient każdorazowo określa indywidualny zakres działań podejmowanych przez negocjatora terenowego oraz sposób raportowania. windykacja terenowa to skuteczne rozwiązanie Złota rączka-Pogotowie Techniczne
Powered by PHP Fusion v6.01.6 © 2003-2005

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie