Lipiec 11 2020 20:03:21

Strona Główna ˇ Wysokie Odszkodowania
Kontakt
Telefoniczny:
512 994 650
607 620 320

Adresy skrzynek e:mail

windykator.terenowy@gmail.com

odszkodowania48@gmail.com

usługidetektywistyczne@gmail.com

windykator_mazowieckie@op.pl

Adres Pocztowy:
Consulting Sati Artur Długosz
ul. Wolności 54
08-300 Sokołów Podlaski


Firma: Consulting Sati Artur Długosz
Zadzwoń Tereaz
 
Nawigacja
Strona Główna
Wysokie Odszkodowania

Charakterystyka "Windykacji"
Rodzaje windykacji
Skuteczność windykacji
Miękka windykacja
Twarda windykacja
Sposoby prowadzenia egzekucji
Postępowanie egzekucyjne CYWILNE
Egzekucja administracyjna
Orzeczenie Klauzula wyk Tytuł wykonawczy
Roszczenia i Szkoda
Odszkodowania Komunikacyjne I Inne
Usługi Detektywistyczne
Linki Parnerów reklamowych
Windykacja czynszu z umowy najmu lokalu mieszkalnego
Wady i zalety windykacji telefonicznej i terenowej
Skuteczna windykacja - które metody najlepsze?
Kredyty hipoteczne
Kredyty gotówkowe
ROR
WNIOSEK O UMORZENIE POSTĘPOWANIA EGZEKUCYJNEGO
cennik
Księgowość
kredyty dla firm
Faktoring
Elektroniczne postępowanie E-sąd
Dłużnik może pokryć koszty windykacji.
Komornik wróci po latach. Albo windykator terenowy
Odsetki – co o nich wiedzieć wypada?
Opłaty za czynności komorników
 
skuteczna windykacja
Najbardziej "skuteczna windykacja" to - przy całym szacunku dla prawa - działania jak najmniej z prawem związane. Dziś przy sztabach prawników chroniących tyłki dłużnikom żyjącym z "niespłacania długów", ułomnym prawie i - co najważniejsze - świadomości dłużnika, trudno liczyć na efektywną windykację proceduralną.
 
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

arturd77
23/10/2014 08:31
Windykacja terenowa, bezpośrednia.- Twarda egzekucja

 
Windykator - kto to taki
Obecnie wiele banków oraz przedsiębiorstw windykacyjnych poszukuje dla siebie pracowników w charakterze windykatorów terenowych. Nie jest to łatwa praca, ale windykacja terenowa może przynieść też duże zyski. Na czym ona polega? Kto się do niej nadaje? Warto przypatrzeć się temu nieco bliżej. Przede wszystkim należy wskazać, że windykacja terenowa nie ma nic wspólnego z egzekucjami komorniczymi, chociaż pracując jako windykator, będzie można spotkać osoby, które tak uważają i są niezbyt miłe w stosunku do windykatorów. Jednak windykacja terenowa jest głownie czynnością, która ma za zadanie nakłonić dłużnika do spłaty, ale nie poprzez listy czy rozmowy telefoniczne tylko w cztery oczy. Często właśnie dlatego jest ona tak skuteczna i często stosowana. Żeby odnosić sukcesy jako windykator terenowy, trzeba zawsze odznaczać się dużym opanowaniem oraz odpornością na stres, a także umiejętnościami perswazyjnymi i asertywnością. Nie każdy zatem nadaje się do tej pracy, ponieważ często potrzebne są w niej stalowe nerwy.
 
Windykacja długów. Odzyskiwanie długów.
Windykacja długów. Odzyskiwanie długów. Windykacja jest to proces mający na celu odzyskanie wierzytelności. Takie usługi pozwalają na dochodzenie swoich roszczeń zgodnie z obowiązującym prawem. Oferujemy kompleksowe usługi windykacyjne. Firma oferuje swoja pomoc podczas odzyskiwania należności od dłużników, niezależnie od stopnia trudności oraz kwoty długu. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych oraz firm. Gwarantujemy 100% skuteczność oraz pełna satysfakcję klienta.
 
EFL
 
? windykacja terenowa?
W czasach kryzysu kiedy dłużnicy mają wiele zadłużeń większość wierzycieli intensywnie praktykuje kontakt telefoniczny. Dłużnik z wieloma długami z czasem uodparnia się na takie rozmowy. Jeśli tylko jeden z wierzycieli wyśle pracownika na osobiste spotkanie dłużnik spośród wszystkich zadłużeń będzie raczej spłacał dług tego wierzyciela. Dlatego też coraz częściej spotyka się praktyki kontaktu osobistego na stosunkowo wczesnym etapie przeterminowania.
 
Czasem Tak Trzeba!!
.... niedzielna akcja, nie pierwsza w tym roku. Zaznaczam, że nigdy nie uciekamy się do przemocy ale wizyta czterech windykatorów każdy minimum 120 kg żywej wagi robi wrażenie na zatwardziałych dłużnikach. Ten wczorajszy to typowy naciągacz, wszystko ma na żonę i dzieci. Długów o których wiemy ma na łączną kwotę ponad 400 tys. zł. Jednocześnie nie jest w stanie przedstawić własne wierzytelności czyli że jemu też ktoś nie zapłacił, co mogłoby jakoś usprawiedliwiać niepłacenie przez niego długów. No i tak – chłopcy w rozpiętych marynarkach celowo nie zakrywali broni, ale nic nie robili tylko grzecznie zapytali o dług. Facet od razu oddał 5 tys. zł. Resztę to jest jakieś 40 tys. zł. ma wpłacić w przyszły piątek. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Windykatorów było kilku ponieważ czują się wtedy raźniej, gdyż nigdy nie wiadomo jak zareaguje dłużnik a broń nosza oczywiście tylko dla własnego bezpieczeństwa.
 
Windykacja wierzytelności
Dochodzenie swoich roszczeń, nieodzyskanych długów to właśnie windykacja wierzytelności. Chcąc odzyskać swoje należności klient zwraca się do firmy windykacyjnej, która pomaga w zgodnym z prawem procesie windykacyjnym. Na rynku funkcjonuje wiele różnorodnych ofert windykacji. Oferta ta dotyczy usług odzyskiwania długów od stron zadłużonych. Firma gwarantuje skuteczne, rzetelne i szybkie działanie. Dzięki temu klient ma możliwość szybkiej likwidacji poniesionych strat.
Odzyskiwanie długów.
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
FACEBOOK.COM
 
Usługi Detektywistyczne
Szanowni Państwo!

W ramach realizacji misji naszej firmy oferujemy usługi detektywistyczne we wszystkich typowych sytuacjach wymagających zebrania dowodów umożliwiających dochodzenie przez Państwa swoich praw w oficjalnych postępowaniach Sądowych lub w drodze polubownej (negocjacje)

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE ZLECAMY WYKWALIFIKOWANYM DETEKTYWOM POSIADAJĄCYM LICENCJĘ
.

Sprawy rodzinne: rozwody (przygotowanie materiału dowodowego celem uzyskania orzeczenia o winie, przed złożeniem pozwu o rozwód lub rozpoczęciem sprawy o podział majątku), alimenty (ustalanie miejsca pobytu, źródeł przychodu i sytuacji osobistej współmałżonka), opieka nad dziećmi (wywiad środowiskowy, obserwacja, opinia psychologiczna - zmierzające do zebrania materiałów dowodowych do postępowania sądowego).

Sprawy kryminalne: szantaż i groźby karalne (zbieranie dowodów, współpraca z organami ścigania, przygotowanie materiałów do postępowania sądowego), wyłudzenia i kradzieże mienia (przestępstwa gospodarcze, kradzieże dokonywane przez pracowników, monitoring, nadzór i obserwacja zachowania osób); wymuszenia (zbieranie dowodów, współpraca z organami ścigania, przygotowanie materiałów do postępowania sądowego w przypadkach ściągania haraczu, przestępstw przeciwko nieletnim, konfliktów personalnych), przestępstwa obyczajowe (molestowanie, naruszanie dóbr osobistych, mobbing, itp. - monitoring, obserwacja, zbieranie dowodów, przygotowanie materiałów do złożenia w sądzie, prokuraturze, itd.), poszukiwanie skradzionego mienia, poszukiwanie ukrywających się sprawców przestępstw.

Sprawy gospodarcze: nieuczciwa konkurencja (zbierania dowodów na łamanie zakazu konkurencji, nadzór pracowników, kradzieże technologii i informacji istotnych dla interesów gospodarczych klienta, zapobieganie działaniom określanym jako - szpiegostwo przemysłowe, wrogie przejęcia pracowników, firm, klientów, itp.),
weryfikacja pracowników i kontrahentów (wykrywanie źródeł przychodu, weryfikacja przeszłości wskazanych osób i firm pod kątem czynów karalnych, zadłużeń, itp.), ekspertyzy (kryminalistyczne, grafologiczne, psychologiczne do spraw sądowych), badania na wykrywaczu kłamstw (wariograf / poligraf), bezpieczeństwo wewnętrzne (kontrwywiad gospodarczy, zabezpieczenia elektroniczne i mechaniczne pomieszczeń, wykrywanie podsłuchów, zabezpieczenia anty podsłuchowe, ;cichy pokój szefa;, akwarium, procedury bezpieczeństwa (obieg dokumentów, tajna kancelaria, szyfrowanie poczty e-mail, rozmów telefonicznych, komunikatorów, zagłuszacze, zabezpieczanie dokumentów, szkolenia personelu)

Proszę pamiętać, że nasza firma gwarantuje całkowicie kompleksową obsługę, jesteśmy w pełni przygotowani do realizacji profesjonalnych usług w zakresie kontr inwigilacji elektronicznej ; zobacz więcej: Wykrywanie Podsłuchów.

Sprawy cywilne i pracownicze: konflikty personalne i sąsiedzkie (zastraszanie, nękanie, głuche telefony, anonimy, niszczenie mienia, publikowanie fałszywych informacji w internecie, ataki hakera, itd.), naruszanie praw pracowniczych przez pracodawcę (nieprzestrzeganie kodeksu pracy, zastraszanie, mobbing, molestowanie, praca na czarno, zbieranie dowodów do pozwu o ustalenie stosunku pracy w wypadku wymuszania pracy na umowę agencyjną, utrudnianie założenia organizacji związkowej).

Proszę pamiętać, że nasza firma gwarantuje całkowicie kompleksową obsługę, po zebraniu dowodów, gwarantujemy dalsze prowadzenie sprawy przed sądem, przez kompetentnych i doświadczonych prawników, dobranych pod katem specjalizacji w danych rodzaju spraw
.

Oferujemy usługi odpowiadające zakresowi działań określonych przez polskie prawo jako usługi detektywistyczne, według oficjalnej definicji ustawowej są to czynności polegające na uzyskiwaniu, przetwarzaniu i przekazywaniu informacji o osobach, przedmiotach i zdarzeniach, realizowane na podstawie umowy zawartej ze zleceniodawcą, w formach i w zakresach niezastrzeżonych dla organów i instytucji państwowych na mocy odrębnych przepisów, a w szczególności:

1. W sprawach wynikających ze stosunków prawnych dotyczących osób fizycznych.

2. W sprawach wynikających ze stosunków gospodarczych dotyczących: a) wykonania zobowiązań majątkowych, zdolności płatniczych lub wiarygodności w tych stosunkach, b) bezprawnego wykorzystywania nazw handlowych lub znaków towarowych, nieuczciwej konkurencji lub ujawnienia wiadomości stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa lub tajemnicę handlową.

3. Sprawdzanie wiarygodności informacji dotyczących szkód zgłaszanych zakładom ubezpieczeniowym.

4. Poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się.

5. Poszukiwanie mienia.

6. Zbieranie informacji w sprawie, w której toczy się postępowanie karne, postępowanie w sprawach o przestępstwa skarbowe lub wykroczenia skarbowe albo inne, jeżeli w toku postępowania można zastosować przepisy prawa karnego.

Szanowni Państwo!
Ponieważ (stereotypowo) dostajemy wiele zapytań o cenę "udowodnienia zdrady" - gwoli wyjaśnienia - publikujemy standardowe pytanie i odpowiedź w tym zakresie:

Jestem w związku od ... r. Mieszkam w ..., a mój partner w ... Podejrzewam, że mnie zdradza. Ile kosztuje udowodnienie tego (np. zdjęciami)?
Witamy.
Odpowiedź na Pani pytanie będzie szczera, choć nieco brutalna, ponieważ narzekamy na brak ludzi do pracy, a nie na brak pracy, maksymalnie skracamy czas jej wykonania, biorąc pełną odpowiedzialność za swoje słowa:
Nie jest możliwe określenie ceny za usługę z góry, aczkolwiek, niestety, wiele biur detektywistycznych tak robi. Powody są następujące:
1) nie wiadomo co trzeba zrobić zanim nie wykona się wstępnego rozpoznania w sprawie, jak łatwo się domyślić różnica pomiędzy ceną sprawy w której trzeba kogoś kto podróżuje po całym kraju śledzić przez dwa tygodnie, a sytuacją w której wystarczy podłożyć dyktafon w samochodzie jest, delikatnie mówiąc, dość znacząca;
2) usługa detektywistyczna podobnie jak obsługa prawna adwokata jest umową starannego działania więc wielu nie do końca naszym zdaniem uczciwych wykonawców podaje cenę "ryczałtową" np. 5000zł. po czym bez żadnego przygotowania ani planu śledzą wskazaną osobę, zazwyczaj robi to jeden człowiek, co rzadko przynosi jakiekolwiek wyniki, płaci Pani za raport bez względu na to co zawiera, podobnie jak płaci Pani za obsługę prawną kwotę określoną stawką zastępstwa procesowego bez względu na wynik sprawy, nieświadomość ludzką w tym zakresie powszechnie się wykorzystuje;
3) nie wiemy po co Pani dowody zdrady, zupełnie inaczej się prowadzi postępowanie dla sprawdzenia wierności partnera z pobudek osobistych, a zupełnie inaczej w celu prowadzenia potem sprawy w Sądzie; sytuacja opisana wyżej dla detektywów dotyczy, niestety także większości prawników więc jeśli sprawa ma mieć potem swój epilog sądowy to my dobieramy prowadzącego sprawę prawnika i zajmujemy się postępowaniem kompleksowo, jest to warunek korzystania z naszych usług gdyż nie zgadzamy się brać odpowiedzialności za nieprofesjonalne postępowanie dużej części kancelarii prawnych które marnują efekty naszej pracy;
4) żeby określić w jaki sposób można zdobyć interesujący Panią dowód trzeba się spotkać i omówić dokładnie temat, jest bardzo wiele możliwości, śledzenie i robienie zdjęć jest jedną z nich, używaną najczęściej nie dlatego że tak trzeba tylko dlatego żeby wykorzystać niewiedzę klientów, my zajmujemy się głównie poważnymi sprawami gospodarczymi i kryminalnymi, więc absolutnie nie interesuje nas udawanie pracy, zazwyczaj w sprawach tzw. "damsko-męskich" podstawą sukcesu jest a) zdobycie informacji osobowych czyli wejście w środowisko danej osoby (wywiad środowiskowy) i/lub b) materiały które można uzyskać środkami technicznymi (keyloggery, dyktafony, itp.) ich zastosowanie z oczywistych względów musi być omówione;
5) zrobienie zdjęć wymaga obserwacji danego obiektu, muszą to robić przynajmniej 3 osoby, czasami więcej, jedna - dwie albo niczego się nie dowiedzą bo "zgubią cel" albo zostaną zauważone i tylko zaszkodzą sprawie, to nie jest film inaczej się nie da, jest to metoda najdroższa, prowadzenie skutecznej obserwacji osoby to wydatek min. 1000 zł. dziennie, jeśli ktoś bierze mniej to znaczy, że jest całkowitym amatorem.

Szanowni Państwo!

Ponieważ każde zlecenie należy traktować indywidualnie.

Ponieważ nasza firma działa kompleksowo i nie traktuje detektywistyki jako usługi oderwanej od innych oferowanych, nastawiając się na rozwiązanie konkretnego problemu klienta, a nie na sprzedaż jakiegoś produktu.

Ponieważ ostateczna cena usługi składa się z wielu elementów które nie mogą zostać z góry w 100% określone (np. czas obserwacji, ilość osób niezbędnych do realizacji zlecenia, trasy przejazdu; delegacje, fundusz operacyjny) Ponieważ, w przeciwieństwie do konkurencji nie uznajemy jednak za stosowne umieszczenia tylko lakonicznej informacji ;cena do negocjacji, proszę do nas zadzwonić. Słowo detektyw powinno oznaczać profesjonalistę nie ukrywającego ceny swojej pracy za mętnymi ogólnikami !!! USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE - cennik PODSTAWOWY: Prowadzenie inwigilacji bezpośredniej (obserwacji): 800zł. - dzień pracy detektywa (maks. 10 godz., w wypadku konieczności wydłużenia czasu pracy, liczy się następna rozpoczętą dniówkę z uwagi na konieczność zmiany pracownika wykonującego czynności) + zwrot kosztów delegacji + kaucja za sprzęt w wypadku zastosowania techniki namierzania GPS + 20% wartości sprzętu/tydzień roboczy. Profesjonalna obserwacja ruchoma (samochodowa w cenach rgodz.) + delegacje: Rodzaj działania/obsada osobowa. podwójnej podwójna podwójna ze wsparciem podwojona 190zł. 350zł. 480zł. pudełko 540zł. 700zł. 840zł. pudełko ze skunksem 630zł. 960zł. 1180zł. półtora pudełka/statyw 1180zł. 1540zł. 1880zł. smycz/podwójne pudełko 1340zł. 2070zł. 2520zł. Oferujemy usługi odpowiadające zakresowi działań określonych przez polskie prawo jako usługi detektywistyczne, według oficjalnej definicji ustawowej są to czynności polegające na uzyskiwaniu, przetwarzaniu i przekazywaniu informacji o osobach, przedmiotach i zdarzeniach, realizowane na podstawie umowy zawartej ze zleceniodawcą, w formach i w zakresach niezastrzeżonych dla organów i instytucji państwowych na mocy odrębnych przepisów, a w szczególności:

Informacja gospodarcza
 
BIG
 
KONTROLA Kredytowa
 
Windykator Terenowy, Eksmisja Lokatorów, windykacja czynszu, Skuteczna windykacja w woj.-, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie , małopolskie, mazowieckie, opolskie ,podkarpackie,podlaskie,pomorskie,śląskie,świętokrzyskie,warmińsko-mazurskie,wielkopolskie,zachodniopomorskie - Windykacja terenowa/bezpośrednia.

Prowadzimy Skuteczną windykację!


Oferta firmy: - windykacja terenowa należności, - poszukiwanie i obserwację dłużników, - ustalanie majątku, źródeł dochodu oraz miejsca pobytu dłużnika, -konwój środków pieniężnych na terenie krajów UE, - weryfikacja wiarygodności kontrahenta, jego stanu majątkowego i wypłacalności, weryfikacja dokumentów, - wykrywanie nieuczciwej konkurencji, wykrywanie podsłuchów, - wykrywanie podrabianych znaków towarowych i bezprawnego wykorzystywania, - zbieranie i weryfikacja dowodów w sprawie, - sprawdzenie wspólnika, prezesa zarządu, członka zarządu pod względem prawdomówności i nie działania na szkodę firmy oraz zweryfikujemy prawdziwość składanych dokumentów, - sprawdzanie kandydatów na pracowników, ich kariery zawodowej, karalności, weryfikacji świadectw szkolnych i zaświadczeń o ukończonych kursach oraz przedstawionych referencji, - Kontrola pracownika, wykrywanie przestępstw pracowniczych, kontrola wykorzystania zwolnienia lekarskiego , wykrywanie pracy dodatkowej w czasie godzin pracy - sprawdzanie wiarygodności informacji dotyczących wypadkom w pracy, w drodze do pracy i do domu, sprawdzenie i weryfikacja doznania ciężkich uszkodzeń ciała - usługa tajemniczy klient - szkolenia - outsourcing - wykrywanie zdrady małżeńskiej, partnera i partnerki, - ustalenie (zaprzeczenie) ojcostwa, badanie pokrewieństwa (rodzice, rodzeństwo), - doradztwo w przygotowywaniu dokumentów finansowych, spadkowych itp. - doradztwo w doborze zabezpieczenia majątku, ruchomości, - sprawdzenie i kontrola niani, gospodyni domowej lub opiekunki starszej osoby oraz doradztwo w zakresie ich rekrutacji, - sprawdzenie i kontrola bezpieczeństwa dziecka, - ustalanie sprawców (zapobieganie) złośliwego niepokojenia (stalkingu), zniesławienia czy oszczerstwa (także w Internecie), - rozpoznawanie i przeciwdziałanie zagrożeniom, - inne, nietypowe.

marketingowo.comSuper pozycjonowanieKatalog Stron wwwZielonyKatalog.netKatalog Firm Firmowy.com.plJednym z elementów procesu windykacji może być wizyta negocjatora terenowego lub działania detektywistyczne w miejscu zamieszkania, pobytu lub pracy dłużnika. W trakcie wizyty mogą zostać ustalone warunki spłaty zadłużenia, zostać podpisana ugoda lub dokonany odbiór gotówki czy przedmiotu zabezpieczenia. Składając zlecenie klient każdorazowo określa indywidualny zakres działań podejmowanych przez negocjatora terenowego oraz sposób raportowania. windykacja terenowa to skuteczne rozwiązanie Złota rączka-Pogotowie Techniczne
Powered by PHP Fusion v6.01.6 © 2003-2005

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie