Lipiec 11 2020 20:01:02

Strona Główna ˇ Wysokie Odszkodowania
Kontakt
Telefoniczny:
512 994 650
607 620 320

Adresy skrzynek e:mail

windykator.terenowy@gmail.com

odszkodowania48@gmail.com

usługidetektywistyczne@gmail.com

windykator_mazowieckie@op.pl

Adres Pocztowy:
Consulting Sati Artur Długosz
ul. Wolności 54
08-300 Sokołów Podlaski


Firma: Consulting Sati Artur Długosz
Zadzwoń Tereaz
 
Nawigacja
Strona Główna
Wysokie Odszkodowania

Charakterystyka "Windykacji"
Rodzaje windykacji
Skuteczność windykacji
Miękka windykacja
Twarda windykacja
Sposoby prowadzenia egzekucji
Postępowanie egzekucyjne CYWILNE
Egzekucja administracyjna
Orzeczenie Klauzula wyk Tytuł wykonawczy
Roszczenia i Szkoda
Odszkodowania Komunikacyjne I Inne
Usługi Detektywistyczne
Linki Parnerów reklamowych
Windykacja czynszu z umowy najmu lokalu mieszkalnego
Wady i zalety windykacji telefonicznej i terenowej
Skuteczna windykacja - które metody najlepsze?
Kredyty hipoteczne
Kredyty gotówkowe
ROR
WNIOSEK O UMORZENIE POSTĘPOWANIA EGZEKUCYJNEGO
cennik
Księgowość
kredyty dla firm
Faktoring
Elektroniczne postępowanie E-sąd
Dłużnik może pokryć koszty windykacji.
Komornik wróci po latach. Albo windykator terenowy
Odsetki – co o nich wiedzieć wypada?
Opłaty za czynności komorników
 
skuteczna windykacja
Najbardziej "skuteczna windykacja" to - przy całym szacunku dla prawa - działania jak najmniej z prawem związane. Dziś przy sztabach prawników chroniących tyłki dłużnikom żyjącym z "niespłacania długów", ułomnym prawie i - co najważniejsze - świadomości dłużnika, trudno liczyć na efektywną windykację proceduralną.
 
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

arturd77
23/10/2014 08:31
Windykacja terenowa, bezpośrednia.- Twarda egzekucja

 
Windykator - kto to taki
Obecnie wiele banków oraz przedsiębiorstw windykacyjnych poszukuje dla siebie pracowników w charakterze windykatorów terenowych. Nie jest to łatwa praca, ale windykacja terenowa może przynieść też duże zyski. Na czym ona polega? Kto się do niej nadaje? Warto przypatrzeć się temu nieco bliżej. Przede wszystkim należy wskazać, że windykacja terenowa nie ma nic wspólnego z egzekucjami komorniczymi, chociaż pracując jako windykator, będzie można spotkać osoby, które tak uważają i są niezbyt miłe w stosunku do windykatorów. Jednak windykacja terenowa jest głownie czynnością, która ma za zadanie nakłonić dłużnika do spłaty, ale nie poprzez listy czy rozmowy telefoniczne tylko w cztery oczy. Często właśnie dlatego jest ona tak skuteczna i często stosowana. Żeby odnosić sukcesy jako windykator terenowy, trzeba zawsze odznaczać się dużym opanowaniem oraz odpornością na stres, a także umiejętnościami perswazyjnymi i asertywnością. Nie każdy zatem nadaje się do tej pracy, ponieważ często potrzebne są w niej stalowe nerwy.
 
Windykacja długów. Odzyskiwanie długów.
Windykacja długów. Odzyskiwanie długów. Windykacja jest to proces mający na celu odzyskanie wierzytelności. Takie usługi pozwalają na dochodzenie swoich roszczeń zgodnie z obowiązującym prawem. Oferujemy kompleksowe usługi windykacyjne. Firma oferuje swoja pomoc podczas odzyskiwania należności od dłużników, niezależnie od stopnia trudności oraz kwoty długu. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych oraz firm. Gwarantujemy 100% skuteczność oraz pełna satysfakcję klienta.
 
EFL
 
? windykacja terenowa?
W czasach kryzysu kiedy dłużnicy mają wiele zadłużeń większość wierzycieli intensywnie praktykuje kontakt telefoniczny. Dłużnik z wieloma długami z czasem uodparnia się na takie rozmowy. Jeśli tylko jeden z wierzycieli wyśle pracownika na osobiste spotkanie dłużnik spośród wszystkich zadłużeń będzie raczej spłacał dług tego wierzyciela. Dlatego też coraz częściej spotyka się praktyki kontaktu osobistego na stosunkowo wczesnym etapie przeterminowania.
 
Czasem Tak Trzeba!!
.... niedzielna akcja, nie pierwsza w tym roku. Zaznaczam, że nigdy nie uciekamy się do przemocy ale wizyta czterech windykatorów każdy minimum 120 kg żywej wagi robi wrażenie na zatwardziałych dłużnikach. Ten wczorajszy to typowy naciągacz, wszystko ma na żonę i dzieci. Długów o których wiemy ma na łączną kwotę ponad 400 tys. zł. Jednocześnie nie jest w stanie przedstawić własne wierzytelności czyli że jemu też ktoś nie zapłacił, co mogłoby jakoś usprawiedliwiać niepłacenie przez niego długów. No i tak – chłopcy w rozpiętych marynarkach celowo nie zakrywali broni, ale nic nie robili tylko grzecznie zapytali o dług. Facet od razu oddał 5 tys. zł. Resztę to jest jakieś 40 tys. zł. ma wpłacić w przyszły piątek. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Windykatorów było kilku ponieważ czują się wtedy raźniej, gdyż nigdy nie wiadomo jak zareaguje dłużnik a broń nosza oczywiście tylko dla własnego bezpieczeństwa.
 
Windykacja wierzytelności
Dochodzenie swoich roszczeń, nieodzyskanych długów to właśnie windykacja wierzytelności. Chcąc odzyskać swoje należności klient zwraca się do firmy windykacyjnej, która pomaga w zgodnym z prawem procesie windykacyjnym. Na rynku funkcjonuje wiele różnorodnych ofert windykacji. Oferta ta dotyczy usług odzyskiwania długów od stron zadłużonych. Firma gwarantuje skuteczne, rzetelne i szybkie działanie. Dzięki temu klient ma możliwość szybkiej likwidacji poniesionych strat.
Odzyskiwanie długów.
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
FACEBOOK.COM
 
Witamy
O windykacji wiemy wszystko, działamy skutecznie i zgodnie z prawem.
Obecnie najskuteczniejsza metoda -- windykacja terenowa, negocjatorzy nawiązują kontakt z dłużnikiem. Skutecznie motywując do uregulowania należności.

Wyspecjalizowani jesteśmy w windykacji długów trudnych. Tam gdzie dłużnicy w profesjonalny sposób przygotowani są na standardowe działania podejmowane przez kancelarie i ewidentnie unikają spłaty należności - wkraczamy.
Windykujemy kwoty, które swoją wysokością usprawiedliwiają zarówno podejmowane przez nas działania jak i koszty związane z tymi działaniami ponoszone przez Klienta.
Działamy efektywnie na terenie kraju oraz poza granicami.

Obalamy mity powielane przez inne biura -; nie ma skutecznej windykacji długów trudnych bez wstępnych kosztów operacyjnych.

Brak właściwego zrozumienia tego problemu często prowadzi do zlecania działań windykacyjnych na niewłaściwym poziomie lub o niewłaściwym stopniu intensyfikacji tychże działań.
Stąd nie realizujemy zleceń bez akceptacji przez Klienta często wysokich kosztów operacyjnych zabezpieczających efektywną realizację zlecenia.

Jeśli dłużnik ma środki finansowe lub może je zorganizować aby spłacić długi --do tego doprowadzimy. Prowadzimy Skuteczną windykację!


Współcześnie windykacja to dochodzenie własności za pomocą środków określonych w obowiązujących przepisach prawnych.

Istnieją podziały charakteryzujące czynności windykacyjnej.
windykację dzieli się na:
windykację polubowną polegającą na monitowaniu dłużnika, które ma doprowadzić do spłaty należności.
windykację sądową dotyczącą przypadków, gdzie brak chęci współpracy ze strony dłużnika - sprowadza się ona do uzyskania sądowego wyroku lub nakazu zapłaty, który uzupełniony w klauzulę wykonalności jest podstawą do egzekucji komorniczej.

Nasze pozostałe usługi:
-obsługa prawna
-usługi detektywistyczne
-Uzyskujemy odszkodowania dla poszkodowanychOferując usługi windykacyjne na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, mamy duże doświadczenie z nie uczciwymi kontrahentami.

Niektóre z pierwszych sygnałów ostrzegawczych:
nieustanne prośby o przesunięcie terminu płatności, mniejsze zlecenia/zamówienia, narzekanie na powolny rozwój działalności gospodarczej, zmiana nazwy i danych kontaktowych, wyczuwalne kłamstwa, spory z kontrahentem , niejasne obietnice, wymówki innymi zobowiązaniami.

Jako specjalista w dziedzinie biznesu odzyskiwania wierzytelności, moje doświadczenie podpowiada, że któryś z powyższych objawów ostrzegawczych powinien spowodować działanie/reakcję.

Pojawia się kolejne pytanie, zidentyfikowaliśmy problem, jakie działania należy podjąć?

Po pierwsze, należy prowadzić skuteczną politykę kredytową/faktury terminowe.
Część tej polityki powinna obejmować usługi windykacyjny, które zaczynają się systematyczną kampanią telefoniczną.

W rozmowach telefonicznych liczymy, że dotrzemy do rozumu swojego dłużnika. Największym błędem jest zbyt długie oczekiwanie, należy często i intensywnie dzwonić do dłużnika. Jak wiadomo, prawdopodobieństwo nie uregulowania płatności rośnie gwałtownie z upływem czasu, gwałtownie wzrasta każdego miesiąca następującego po terminie płatności, od około 50 procent po dwóch miesiącach do około 80 procent po sześciu miesiącach. Mówią, że jeżeli faktura pozostaje wymagalna powyżej 12 miesięcy, możliwość windykacji spada do mniej niż 25 procent.

Jeżeli dłużnik planuje nie płacić, będzie niechętnie udzielał konkretnych informacji podczas rozmów telefonicznych. Należy uzyskać szczegółowych odpowiedzi od dłużnika i / lub pisemne potwierdzenia płatności. Jeśli odmówi podać szczegóły, wiadomo, że powstaje problem i należy przyspieszyć proces windykacyjny, poprzez oddanie zlecenia profesjonalnej firmie windykacyjnej.

 
Windykacja bezpośrednia
Newsy

Windykacja bezpośrednia


Autor: artur.windykator


Obecnie windykacja nie jest prostym zagadnieniem. Skuteczność czynności windykacyjnych podejmowanych przez firmy z sektora finansowego pozostawia sobie dużo do życzenia. Przekłamane dane statystyczne jakimi dysponują duże korporacje wprowadzają chaos na rynku obrotu wierzytelnościami. 


                Najgorszym czynnikiem podkopującym rzetelność działań windykatorów terenowych, jest zaobserwowana przez moich pracowników tendencja do powstawania wielu małych podmiotów, świadczących usługi windykacji bezpośredniej. Nie wszystkie, ale duża część ogłoszeń dostępnych w sieci jest zamieszczana przez owe małe podmioty. Muszę podkreślić że pobierają zaliczki od zleceniodawców, następnie nie wywiązując się z przyjętego zlecenia i traci się z nimi kontakt.                W kilku ostatnich tygodniach zostałem telefonicznie poinformowany o wielu takich przypadkach. Prowadząc działania detyktywistyczne, doszedłem do wniosków że małe firmy działające w różnych branżach, posiadające dużo zobowiązań, chwytają się branży obrotu wierzytelnościami aby w krótkim czasie, bez większego wysiłku pobrać zaliczkę za działania terenowe, oferując skuteczną windykację. Bazują na naiwności, zaufaniu ludzi szukających pomocy w egzekucji należnych pieniędzy.                Biorąc pod uwagę fakt ciągłego wzrostu zadłużenia Polaków, rynek wierzytelności bez przerwy się powiększa, analogicznie do potrzeb rynku powstaje dużo jednoosobowych firm windykacyjnych. Nie mają one pojęcia jak skutecznie dochodzić roszczeń, w jaki sposób przeprowadzić  skuteczną windykację bezpośrednią. Nie znają procedur pozwalających współpracować z komornikiem sądowym, komornikiem skarbowym, prokuraturą czy policją. Nie będę ukrywał że jest wiele instrumentów. Których należy użyć pod czas działań windykacyjnych.Windykacja należności czynszowychDziałalność takich firm polega na pomocy w odzyskaniu należności od niepłacących mieszkańców lub najemców lokali. Takie usługi pozwalają zdjąć z siebie odpowiedzialność ściągania należności czynszowych samodzielnie.Artur Długosz  tel. 607620320  www.detektyw.hpu.pl


https://www.facebook.com/windykacja.terenowa 


 

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.Telefony kontaktowe:

512 994 650
607 620 320

Zadzwoń Teraz 512 994 650

Adresy skrzynek e:mail
windykator.terenowy@gmail.com
odszkodowania48@gmail.com

usługidetektywistyczne@gmail.com
windykator_mazowieckie@op.pl


Adres Pocztowy:

Consulting Sati Artur Długosz
ul. Wolności 54
08-300 Sokołów Podlaski


Szybka Pomoc Prawna
Pomoc prawna online.

Potrzebujesz szybkiej porady prawnej, wyślij wiadomość na adres pomoc.prawna@poczta.pl

Nasz zespół doświadczonych specjalistów po zapoznaniu się z treścią wiadomości, przeprowadzi analizę prawną zagadnienia.

Pomagamy w każdej kwestii dotyczącej prawa.

Oczywiście że pobieramy wynagrodzenie, ale jest to symboliczna opłata 50,00 zł.Szybka Pomoc Prawna

Windykacja- uwaga na oszustów!

Firm windykacyjnych jest obecnie na rynku obrotu wierzytelnościami bardzo dużo, niestety warto podkreślić że wiele z nich jest mało skutecznych i po prostu nie uczciwych. Trudno jednoznacznie określić które to firmy.

Zajmuję się windykacją terenową od wielu lat. Prowadząc swoją działalność zauważyłem, że rośnie liczba oszustów wykorzystujących zaufanie, bezsilność oraz niewiedzę wierzycieli. Pseudo windykatorzy terenowi pobierają wysokie zaliczki, na działania terenowe. Oczywiście nie wywiązują się z zawartej umowy. Głównym celem oszustów jest zaliczka. Dodatkowo na podpisanym przez zleceniodawcę zleceniu jest paragraf mówiący o przepadku całej lub części zapłaconej kwoty, ponieważ nie zależnie od efektu koszty zostały poniesione.

Wierzytelności bez przerwy przybywa, dłużników równomiernie. Rynek długów ma tendencje wzrostowe więc, analogicznie, na potrzeby popytu i podaży w branży windykacyjnej będzie przybywało firm windykacyjnych, ukierunkowanych na szybki zysk z zaliczki.

Jednak ku przestrodze wierzycieli, przywołuję do zachowania czujności pod czas negocjacji i podpisywania zlecenia windykacji. Najtrudniejszy jest wybór firmy windykacyjnej oferującej usługi windykacji terenowej. W przypadku windykacji terenowej zwanej bezpośrednią lub też twardą, mamy wielu tak zwanych przebierańców, oszustów.

windykacja terenowa jest droga?
Z pewnością dużo trzeba zainwestować w samochody czy sprzęt dodatkowy.
Ilość kontaktów dziennych też jest wielokrotnie mniejsza niż w przypadku telewindykacji.
Trzeba jednak zadać pytanie co to oznacza „droga” windykacja.
W branży odzyskiwania należności nie używa się w zasadzie takich pojęć. Coś jest opłacalne albo nie.
Tak więc prawidłowo postawione pytanie powinno brzmieć czy windykacja terenowa jest opłacalna.
Odpowiedź brzmi: przy odpowiedniej organizacji pracy i profesjonalnym podejściu windykatorów TAK.
Daje ponadto odroczone korzyści w postaci budowania świadomości dłużników co do determinacji i skuteczności wierzyciela stosującego ten środek.
 
Informacja gospodarcza
 
Czy mogę umieścić dłużnika w internecie?

Czy mogę umieścić dłużnika w internecie?

Autorem artykułu jest Robert Grabowski


Upublicznianie dłużnika i jego zadłużenia, to w niektórych przypadkach jedyna skuteczna metoda na odzyskanie długu. Trzeba jednak wiedzieć, w jakiej formie to robić, aby nie popaść w konflikt z prawem.

Gdy mnie ktoś pyta, który rejestr dłużników jest najlepszy, to odpowiadam - Google. Nie żadne Biuro Informacji Gospodarczej jak Krajowy Rejestr Długów, ERIF czy Infomonitor, ale właśnie ogólnodostępna wyszukiwarka Google. Gdy na jakiejś stronie internetowej, na blogu, opublikujesz dane dłużnika wraz z informacją o jego zadłużeniu i gdy Google zaindeksuje taki wpis w swojej bazie, to jest wysoce prawdopodobne, że natrafią na ten wpis potencjalni kontrahenci, pracodawcy czy też po prostu znajomi dłużnika. Również on sam wkrótce dowie się o tym wpisie, nawet jeżeli Ty go o tym nie poinformujesz.

Upublicznianie dłużnika jest jak najbardziej wskazane i prawnie uzasadnione, kiedy dysponujesz przeciwko niemu tytułem wykonawczym (prawomocnym nakazem zapłaty, wyrokiem...) a jak na dodatek jeszcze komornik napisał Ci że egzekucja Twojej należności jest bezskuteczna, to nie masz się nad czym zastanawiać - ogłoś to światu. I uwierz mi, prędzej czy później w większości przypadków dłużnik ma dość takiej „sławy” i spłaca zadłużenie aby tylko zniknąć z internetu. Powinieneś też wiedzieć i o tym, że bezskuteczna egzekucja komornicza nie musi oznaczać, że dłużnik pieniędzy nie ma; często ma i to więcej niż Ty i ja łącznie.

Rozumiem Twoje emocje, gdy widzisz że dłużnik po bezskutecznej egzekucji komorniczej śmieje Ci się w nos przejeżdżając samochodem (oficjalnie należącym do jego żony lub syna) o którym Ty tylko możesz pomarzyć. Powściągnij jednak nerwy i dokonując wpisu w internecie, powstrzymaj się od określeń i epitetów typu „nieuczciwy”, „oszust”, itp. On bowiem może Cię za to podać do sądu i możliwe że nie będziesz w stanie wykazać przed sądem, że dłużnik jest tym za kogo go uważasz i jak go nazwałeś w internetowej publikacji. Tak na marginesie bowiem,  nie każdy dłużnik to oszust i nie należy z góry stawiac znaku równości pomiędzy "dłużnik i "oszust". Wpisz więc w internecie tylko suche fakty: dane dłużnika, kwota długu, że stwierdzona tytułem wykonawczym i za co (np. pożyczka prywatna) oraz ewentualnie jeszcze informacje od komornika o bezskutecznej egzekucji. I najważniejsze - wpis ma być dokonany jako oferta długu na sprzedaż, albowiem tylko pod takim warunkiem i z takim zastrzeżeniem dopuszcza się upublicznianie długu i dłużnika w internecie.

---

rejestr długów

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl
 
BIG
 
Zadłużenie Polaków coraz większe
Aby móc faktycznie obchodzić przypadający na 17 listopada Dzień bez Długów, każdy z mieszkańców Polski musiałby oddać instytucjom finansowym średnio 13,9 tys. zł.
Dwa i pół tygodnia po Dniu Oszczędzania przychodzi czas na kolejne finansowe święto. 17 listopada obchodzony jest Dzień bez Długów. Właściwie ciężko sobie wyobrazić jak należy go celebrować. Pierwsza myśl – spłacić swoje długi. W większości przypadków jest to jednak pomysł niemożliwy do zrealizowania z dnia na dzień. Chociażby dlatego, że w instytucjach finansowych trzymamy o 31,5 mld zł mniej od tego co w nich pożyczyliśmy

Łączne zadłużenie gospodarstw domowych w bankach i SKOK-ach wyniosło na koniec trzeciego kwartału br. 534,9 mld zł z czego 321,2 mld zł przypada na kredyty mieszkaniowe, a 133,9 mld zł stanowią kredyty konsumpcyjne (kredyty gotówkowe i ratalne, kredyty samochodowe, zadłużenie na karcie oraz limity kredytowe w rachunku bieżącym). Gdyby więc chcieć pozbyć się długów każdy Polak musiałby oddać średnio 13,6 tys. zł do banku i 0,29 tys. zł do SKOK-u, łącznie 13,89 tys. zł. A to i tak nie pozwoliłoby całkowicie pozbyć się kredytów i pożyczek, ponieważ wciąż nie wiadomo ile wynosi zadłużenie w różnego rodzaju firmach pożyczkowych. Przeliczając średnią wartość zadłużenia raz jeszcze, ale z pominięciem osób niepełnoletnich, okazuje się, że przeciętnie każdy musiałby oddać znacznie więcej, bo 17,08 tys. zł. Dla porównania licznik długu publicznego w przeliczeniu na mieszkańca kraju wskazuje 22,6 tys. zł (kwota ta jest wyliczana na rezydenta, których liczba wynosi 37,2 mln i jest o ok. 1,3 mln mniejsza od łącznej liczby Polaków). Choć fakt, że dług, na który nie mamy żadnego wpływu jest znacznie wyższy od świadomego zadłużenia w bankach, to i tak marne pocieszenie.

Więcej niż co drugi Polak posiada długi - wynika badania Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej. Trzech na czterech respondentów odpowiedziało, że przynajmniej raz skorzystało z pożyczki lub kredytu. Nie są zaskoczeniem odpowiedzi, z których wynika, że najczęstszymi celami zaciągania kredytów są: zakup sprzętów domowych, remont mieszkania lub zakup auta. Najpopularniejszym miejscem zadłużenia są banki – 81 proc. badanych decyduje się pożyczyć w nich pieniądze. Znacznie mniej popularne są pożyczki u rodziny i znajomych. Z usług parabanków skorzystało 2 proc. respondentów.

Zdumiewać może przekonanie co siódmego ankietowanego przez KRD, że bardziej opłacalne jest zaciągnięcie kredytu od zmniejszenia oszczędności. Poza rzadko spotykanymi kredytami ratalnymi „zero procent” ciężko jest znaleźć uzasadnienie dla takiej postawy. Wszak zaciągnięcie kredytu oznacza, że to my płacimy bankowi odsetki, a nie na odwrót. Przykładowo chcąc kupić auto za 20 tys. zł i sfinansować je pieniędzmi banku przyjdzie nam zapłacić co najmniej 8-12 proc. w skali roku wybierając kredyt samochodowy lub powyżej 15 proc. decydując się na tradycyjny kredyt gotówkowy. Oczywiście należy do tego często doliczyć również prowizję za udzielenie, a czasem i składkę ubezpieczeniową. Spłacając taką pożyczkę przez trzy lata oddamy bankowi co najmniej 2,5 tys. zł więcej niż pożyczyliśmy i to przy optymistycznym założeniu zaciągnięcia relatywnie niedrogiego kredytu samochodowego. Zamiast płacić 630-700 zł comiesięcznej raty wystarczyłoby systematycznie odkładać po 523,4 zł każdego miesiąca, aby przy oprocentowaniu 5 proc. w skali roku po trzech latach otrzymać 20 tys. zł.

oprac. : Michał Sadrak / Open Finance
 
KONTROLA Kredytowa
 
Windykator Terenowy, Eksmisja Lokatorów, windykacja czynszu, Skuteczna windykacja w woj.-, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie , małopolskie, mazowieckie, opolskie ,podkarpackie,podlaskie,pomorskie,śląskie,świętokrzyskie,warmińsko-mazurskie,wielkopolskie,zachodniopomorskie - Windykacja terenowa/bezpośrednia.

Prowadzimy Skuteczną windykację!


Oferta firmy: - windykacja terenowa należności, - poszukiwanie i obserwację dłużników, - ustalanie majątku, źródeł dochodu oraz miejsca pobytu dłużnika, -konwój środków pieniężnych na terenie krajów UE, - weryfikacja wiarygodności kontrahenta, jego stanu majątkowego i wypłacalności, weryfikacja dokumentów, - wykrywanie nieuczciwej konkurencji, wykrywanie podsłuchów, - wykrywanie podrabianych znaków towarowych i bezprawnego wykorzystywania, - zbieranie i weryfikacja dowodów w sprawie, - sprawdzenie wspólnika, prezesa zarządu, członka zarządu pod względem prawdomówności i nie działania na szkodę firmy oraz zweryfikujemy prawdziwość składanych dokumentów, - sprawdzanie kandydatów na pracowników, ich kariery zawodowej, karalności, weryfikacji świadectw szkolnych i zaświadczeń o ukończonych kursach oraz przedstawionych referencji, - Kontrola pracownika, wykrywanie przestępstw pracowniczych, kontrola wykorzystania zwolnienia lekarskiego , wykrywanie pracy dodatkowej w czasie godzin pracy - sprawdzanie wiarygodności informacji dotyczących wypadkom w pracy, w drodze do pracy i do domu, sprawdzenie i weryfikacja doznania ciężkich uszkodzeń ciała - usługa tajemniczy klient - szkolenia - outsourcing - wykrywanie zdrady małżeńskiej, partnera i partnerki, - ustalenie (zaprzeczenie) ojcostwa, badanie pokrewieństwa (rodzice, rodzeństwo), - doradztwo w przygotowywaniu dokumentów finansowych, spadkowych itp. - doradztwo w doborze zabezpieczenia majątku, ruchomości, - sprawdzenie i kontrola niani, gospodyni domowej lub opiekunki starszej osoby oraz doradztwo w zakresie ich rekrutacji, - sprawdzenie i kontrola bezpieczeństwa dziecka, - ustalanie sprawców (zapobieganie) złośliwego niepokojenia (stalkingu), zniesławienia czy oszczerstwa (także w Internecie), - rozpoznawanie i przeciwdziałanie zagrożeniom, - inne, nietypowe.

marketingowo.comSuper pozycjonowanieKatalog Stron wwwZielonyKatalog.netKatalog Firm Firmowy.com.plJednym z elementów procesu windykacji może być wizyta negocjatora terenowego lub działania detektywistyczne w miejscu zamieszkania, pobytu lub pracy dłużnika. W trakcie wizyty mogą zostać ustalone warunki spłaty zadłużenia, zostać podpisana ugoda lub dokonany odbiór gotówki czy przedmiotu zabezpieczenia. Składając zlecenie klient każdorazowo określa indywidualny zakres działań podejmowanych przez negocjatora terenowego oraz sposób raportowania. windykacja terenowa to skuteczne rozwiązanie Złota rączka-Pogotowie Techniczne
Powered by PHP Fusion v6.01.6 © 2003-2005

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie